Skoči do sadržaja

Održan 2. pripremni susret za SHKM u Gospiću

Objavljeno

Ove je subote (9.3.) u našoj župi održan 2. pripremni susret za nadolazeći Susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM) u Gospiću.

Temu “Radost je više od emocije” vodio je vlč. Matija Filipović, kapelan u župi sv. Nikole biskupa u Varaždinu, članica molitvene zajednice “Lux mundi” i animatorica Pia Košćak te još nekolicina animatora Varaždinske biskupije. Kroz pjesmu, katehezu i grupni rad prisutni mladi imali su priliku bolje se međusobno upoznati, ali i saznati nešto više o pravoj kršćanskoj radosti, kako su tu radost živjeli sveci Ivan don Bosco i Majka Terezija te kako se ona očituje u životima vjernika.

Ovogodišnji SHKM održat će se u Gospiću, 4. svibnja, a svi zainteresirani mladi više informacija i link za prijave (koje traju do 31. ožujka) mogu pronaći na https://shkm.gospicko-senjska-biskupija.hr/novosti/vise/otvorene-prijave-za-sudjelovanje-na-shkm-u-gospicu

———-

#luxmundi #shkm2024 #gospić #priprema #slavljenje #kateheza #radost #molitva #grupnirad #zajedništvo #mladi #animatori #donbosco #majkaterezija