Skoči do sadržaja

Uskrs

Objavljeno

DRAGI I POŠTOVANI ŽUPLJANI ! DOK SLUŠAMO UZDAHE POTLAČENIH JEDAN OD NAJLJEPŠIH DAROVA ŠTO IH JE ISUS KRIST DONIO SVOJIM APOSTOLIMA NAKON SLAVNOG USKRSNUĆA BIO JE BEZ SUMNJE DAR MIRA. U OVE DANE JAČE PROŽIVLJAVAMO SVETA OTAJSTVA NAŠEGA SPASENJA PO ISUSU KRISTU. SIGURNO JE DA VJERNICI U OVE SVETE DANE ŽELE JAČE BITI OBASJANI SVIJETLOM KRISTA USKRSNULOGA. KRIST JE UMRO ZA SVE NAS DA I ONI KOJI ŽIVE NE ŽIVE VIŠE SEBI NEGO NJEMU KOJI JE ZA NAS UMRO I USKRSNUO. ONI KOJI VJERUJU U USKRSNUĆE KRISTOVO I KOJI IZ TE ZAJEDNIČKE VJERE MORAJU POSTATI PREPOZNATLJIVI MEĐU LJUDIMA KAO ŠTO KAŽE APOSTOL PAVAO.” LJUBAV NAS KRISTOVA OBUZIMA”.

VJERA U USKRSNUĆE JEST ČLANAK NAŠE VJERE-NALAZI SE U APOSTOLSKOM VJEROVANJU. KAO VJERNICI BUDIMO ONI KOJI S DRUGIM VJERNICIMA RADO RAZGOVARAJU O ONOME ŠTO SVI SKUPA VJERUJEMO. NEKA VAM JE SVIMA SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!